Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy "Przestrzeń wolności". Twórcy obrazów to absolwenci uczelni Łuckiego Narodowego Uniwersytetu Technicznego. Łuck to jedno z najstarszych miast na Wołyniu obecnie liczące ponad 200 tys. mieszkańców. Młodzi malarze na płótnie wyrażą swoje myśli i marzenia ukazując swobodę i emocje.To właśnie wspomnianą przestrzeń marzeń i wolności odzwierciedlają motywy i styl w prezentowanych obrazach.

Plakat wystawy

• Tatjana Vytrykush
  • Marichka Ostrovskaya

Wystawa potrwa do końca lipca.

DmytroDmytro Bereziuk - artysta, projektant specjalizujący się w projektowaniu graficznym; odrzuca sztukę akademicką w imię czegoś nowego, świeżego i żywego. Katalog prac .

MargaritaMargarita Palamarchuk- wolna artystka, amatorka. Absolwentka Narodowego Uniwersytetu Technicznego w Łucku. "Uwielbia eksperymentować, szukając czegoś nowego i jasnych kolorów". Katalog prac.

MarynaMaryna Laktionova - Artysta, konsultant gestalt, terapeuta sztuki. Jest autorem i trenerem kursów mistrzowskich w zakresie malarstwa olejnego i arteterapii; style i obszary pracy: nowoczesny,impasso, impresjonizm, abstrakcja. Katalog prac.

TatjanaTatiana Vytrykush -wolny artysta, self-employent, amator, autor wielu osobistych ekspozycji.Katalog prac.

Mariczka Marichka Ostrovska - artystka z Łucka, wolny artysta, self--employent Katalog prac.