Spotkanie autorskie z Arturem Jasińskim

W dniu premiery książki, zapraszamy na spotkanie autorskie z Arturem Jasińskim i Pawłem Kasperkiem.

"Baśń o dębowym sercu" to opowieść o przyjaźni chłopca i drzewa, napisana barwnym i lekkim językiem, porusza wyobraźnię dzieci i dorosłych. Siłą opowieści jest połączenie wzruszającej historii z przepięknymi ilustracjami Pawła Kasperka.

13 czerwca (czwartek) godz. 17:00.

Zapraszamy - szczególnie dzieci z rodzicami, dziadkami...

Artur Jasiński- świdniczanin, tato dwójki wspaniałych dzieciaków, a także rockman - perkusista zespołu "DrGree" jest autorem właśnie wydanej książki dla dzieci "Baśń o dębowym sercu".

Paweł Kasperek- świdniczanin, artysta, autor miejskich murali, plakatów i ilustracji do książek.

Obydwaj autorzy przybędą na spotkanie ze swoimi dziećmi.

Artur Jasiński

Zapraszamy na premierowe spotkanie z autorem do naszej biblioteki przy ul. Niepodległości 13.

7 czerwca (piątek) o godzinie 10:00.

Miejsce: Zaułek Poetów - skwer między naszą biblioteką a Przedszkolem nr 6.

13 czerwca zapraszamy na spotkanie otwarte z autorem na godz.17.00.

Miejsce: Zaułek Poetów - skwer między naszą biblioteką a Przedszkolem nr 6.

Wywiad z autorem w Głosie Świdnika.