Nowości filmowe

Finał Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji A. Kamieńskiej 2014

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Anny Kamieńskiej odbył się w siedzibie M-PBP 20 listopada 2014r. Do etapu powiatowego Gminne Biblioteki Publiczne zgłosiły 17 uczestników. Ostatecznie komisja konkursowa wysłuchała 15 uczestników z trzech gmin - Piaski, Mełgiew oraz Świdnik. Jury przyznało nagrody w trzech kategoriach wiekowych. W dwóch kategoriach przyznano również wyróżnienia.

Nagrodzonym i wyróżnionym wręczono nagrody i pamiątkowe dyplomy, a pozostałym uczestnikom podziękowania.

Komisja Konkursowa  w składzie:

1. Marzena Targońska

2. Anna  Konopka

3.  Wioletta Kimak-Gębała

wysłuchała 15 recytatorów, oceniła  dobór repertuaru, interpretację, ogólne wrażenie artystyczne i postanowiła przyznać:

Komisja Konkursowa  w składzie:

1. Marzena Targońska

2. Anna  Konopka

3.  Wioletta Kimak-Gębała

1.  W kategorii uczniów szkół podstawowych, kl. I -III

I miejsce  - Zuzanna Szwestka

II miejsce –Kacper Flis