Nowości filmowe

Wi-Fi w bibliotece

Ankieta

Najchętniej czytane książki

Tęcza w bibliotece

Rozmiar czcionki

Znajdź garniec złota na końcu tęczy!

Statystyki podają, że czytelnicy Filii nr 3 od dzisiaj mają szansę stać się najbogatszymi ludźmi na świecie. A wszystko za sprawą Ministerstwa gadżetów  Biblioteka otrzymała najprawdziwszą tęczę !!!

Szczęśliwcy, którzy odnaleźli jej koniec odchodzili z garnkiem pełnym czekolady i złota!

Klub Gier Planszowych Kostka

Rozmiar czcionki

Filia nr 3 wraz z działającym przy niej Klubem Gier Planszowych „Kostka” składa najserdeczniejsze podziękowania firmie Artal www.artal.co  producentowi wyrobów z metalu za wykonanie i podarowanie breloków.

Dziękujemy !!!

Kolędowanie łączy pokolenia

Rozmiar czcionki

 

Jak co roku wczorajszego wieczoru kolędowaliśmy wraz z czytelnikami oraz uczniami i nauczycielami Państwowej Szkoły Muzycznej im. Rodziny Wiłkomirskich. Z przyjemnością słuchaliśmy kolęd w wykonaniu:

Marii Nowik, duetów Karoliny Śliwińskiej i Nikoli Kiciak oraz Emilii Kopeć i Juliana Cyrana, Joanny Cioczek, duetu Dagmary Krupińskiej i Aleksandry Toruń oraz trio Jowity Wójtowicz, Kacpra Augustyniaka i Damiana Bubczyka.

Dziękujemy wykonawcom oraz ich nauczycielom: Kamili Krzeszowiec, Magdalenie Cyran, Annie Dorochowicz, Iwonie Godzik – Ćwiek, Małgorzacie Tkaczyk, Jaremiemu Zienkowskiemu, Elizie Komie, Bożenie Ostachowskiej – Kozerze i Marzenie Wiącek.

Życzenia świąteczne

Rozmiar czcionki

UWAGA!

23 grudnia (sobota)

biblioteka będzie nieczynna!

Nowości dla dorosłych

Nowości książkowe dla dzieci i młodzieży

Obserwuj nas na:

Biblioteka Główna Napisz do nas... Wyślij