Nowości filmowe

Zakup nowości wydawniczych do bibliotek na rok 2017.
Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Świdniku otrzymała w 2017 roku dotację w wysokości 38 181,00 zł w ramach Programu Wieloletniego "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa" Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych" ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Otwarcie Czytelni multimedialnej MediaStrefa

Projekt „Mediastrefa - czytelnia multimedialna” powstał w ramach Budżetu Obywatelskiego. dzięki Państwa głosom.i kosztował 100 tys. zł.Dzięki programowi nasza oferta poszerzyła się o zbiory filmowe, muzyczne, audiobooki i e-booki. Dla dzieci i młodzieży udostępniamy konsolę do gier wraz z kolekcją najnowszych i bestsellerowych gier. Dla melomanów posiadamy dotykową stację do słuchania muzyki.