Ankieta2

dla dzieci i młodzieży - 10.6%
poradniki - 2.2%
literatura piękna - 9.8%
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek na rok 2016.
Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Świdniku otrzymała w 2017 roku dotację w wysokości 38 181,00 zł w ramach Programu Wieloletniego "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa" Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych" ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

MediaStrefa-Czytelnia multimedialna

Mamy dla Państwa dobrą informację. Kończymy remont Czytelni Biblioteki Głównej (przy ul. Niepodległości 13), która już wkrótce zmieni się w „MediaStrefę” – czytelnię multimedialną.

To właśnie dzięki głosom Świdniczan dostaliśmy środki finansowe (Budżet Obywatelski) na remont Czytelni, która obecnie została przeniesiona do sali wystawowej biblioteki.

Otwieramy już w poniedziałek 27 listopada.

Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i Państwa Głosy.

Już niedługo otwieramy, jeszcze trochę cierpliwości Puszcza oczko

Mamy nadzieję, że dzięki projektowi MediaStrefa mieszkańcy powiatu świdnickiego (i nie tylko) miło spędzą u nas czas i skorzystają z atrakcyjniejszej oferty naszej biblioteki. Pamiętajmy, że zmieniamy się dla Państwa!

Widzimy się!