W świdnickiej bibliotece

UWAGA!

W czasie wakacji (od 1 lipca do 31 sierpnia)

Biblioteka Główna zaprasza wszystkich czytelników w  godzinach:

Wakacyjne godziny pracy

Godziny pracy filii bibliotecznych:

• Filia nr 4 będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 do odwołania.

Od dziś w Bibliotece Główniej (ul. Niepodległości 13) i Filii nr 4 można napić się wody😅 🔥.

1

Dzięki uprzejmości burmistrza  Świdnika Waldemara Jaksona świdniczanie podczas upałów mają możliwość "schłodzić się" w naszej bibliotece, napić wody i poczytać bieżącą prasę 📖.

Woda

Aktualny numer Głos Świdnika do przeczytania znajduję się w MediaStrefie.

Ponadto Wypożyczalnia dla Dorosłych i Oddział dla Dzieci zaprasza do swoich klimatyzowanych pomieszczeń 💦💧 po ciekawe książki.👌

Ilu Polaków czyta książki?

24 marca Biblioteka Narodowa opublikowała wstępne wyniki corocznego raportu o stanie czytelnictwa w Polsce.

Oto wyniki najnowszego raportu Biblioteki Narodowej:

8 nowel polskich lekturą Narodowego Czytania 2019

Już wiemy jakie lektury wybrała Para Prezydencka na Narodowe Czytanie 2019r.

Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą dokonali wyboru spośród przeszło stu propozycji tytułów nadesłanych do Kancelarii.